Prekių pristatymo sąlygos

Įprastai prekes pristatome per 1-7 darbo dienas. Kitu atveju susisieksime su jumis ir informuosime apie vėlavimą.

Užsakymams iki 100 EUR – pristatymas 4EUR siunčiant per DPD paštomatus.

Perkant prekių už didesnę nei 100 EUR sumą – pristatymas NEMOKAMAS!

Pristatymas į Kuršių Neriją papildomai kainuoja 20 Eur.


Platesnė informacija apie prekių pristatymą ir įkainius pateikiama žemiau.

1. Prekės pristatomos tiesiogiai Pardavėjo arba pasinaudojus kurjerio bendrovės UAB „DPD” paslaugomis. 

2. Paprastai prekes pristatome per 1-7 darbo dienas. Kitu atveju susisieksime su jumis ir informuosime apie vėlavimą. Nuo Pirkimo sutarties sudarymo dienos. Šis terminas yra preliminarus, be to, netaikomas tais atvejais, kai Pardavėjo sandėlyje nėra reikiamų prekių, o Pirkėjas informuojamas apie jo užsakytų prekių trūkumą. Kartu Pirkėjas sutinka, jog išimtiniais atvejais prekių pateikimas gali vėluoti dėl nenumatytų, nuo Pardavėjo nepriklausančių aplinkybių. Tokiu atveju, Pardavėjas įsipareigoja nedelsiant susisiekti su Pirkėju ir suderinti prekių pateikimo sąlygas.

3. Visais atvejais Pardavėjas atleidžiamas nuo atsakomybės už prekių pateikimo terminų pažeidimą, jeigu prekės Pirkėjui nėra pateikiamos arba pateikiamos ne laiku dėl Pirkėjo kaltės arba dėl nuo Pirkėjo priklausančių aplinkybių.

4. Prekių pateikimo Pirkėjui metu Pirkėjas privalo kartu su Pardavėju arba jo įgaliotu atstovu patikrinti siuntos ir prekės(-ių) būklę bei pasirašyti važtaraštį ar kitą siuntos perdavimo – priėmimo dokumentą. Pirkėjui pasirašius važtaraštyje ar kitame siuntos perdavimo – priėmimo dokumente, laikoma, kad siunta yra perduota tinkamos būklės, prekių pažeidimų, kurių atsiradimo pagrindas priskirtinas ne gamykliniam brokui, bei prekės(-ių) komplektacijos neatitikimų (tokių, kuriuos galima nustatyti išorinės prekių apžiūros metu) nėra.

5. Pastebėjęs siuntos pažeidimą, prekių kiekio, kokybės neatitikimą, Pirkėjas siuntos privalo nepriimti ir tai pažymėti siuntos važtaraštyje. Pirkėjui priėmus siuntą ir pasirašius važtaraštį be pastabų, laikoma, kad perduota siunta yra be defektų, prekių kiekis, kokybė atitinka pirkimo – pardavimo sutarties sąlygas.

6. Prekes pristačius Pirkėjo anketoje nurodytu adresu, prekės perduodamos Pirkėjui arba, jei Pirkėjo nėra, asmeniui esančiam (rastam) Pirkėjo nurodytu adresu. Tokiu atveju laikoma, kad prekės pirkėjui yra perduotos. Jei planuojamą prekių pristatymo dieną prekės nepristatomos, Pirkėjas nedelsiant, tačiau ne vėliau, kaip kitą dieną po planuotos prekių pristatymo dienos, apie tai informuoja Pardavėją. Priešingu atveju Pirkėjas praranda teisę reikšti Pardavėjui reikalavimus, susijusius su prekių nepristatymu.

7.  Jei prekes priims ne Pirkėjas, Pirkėjas privalo nurodyti prekes priimsiančio asmens duomenis, pildydamas užsakymo pristatymo informaciją.

8. Prekių pristatymas, numatytomis sąlygomis vykdomas visoje Lietuvoje, išskyrus Kuršių Neriją. Pristatymo į Kuršių Neriją kainos pateikiamos atskiru kliento užklausimu.

9.  Pristatymo įkainiai:

Paprastai prekes pristatome per 1-7 darbo dienas. Kitu atveju susisieksime su jumis ir informuosime apie vėlavimą.

Užsakymams iki 100 EUR – pristatymas 4 EUR siunčiant per DPD paštomatą.

Perkant prekių už didesnę nei 100EUR sumą – pristatymas NEMOKAMAS!

Pristatymas į Kuršių Neriją papildomai kainuoja 20 Eur.

lt_LTLithuanian